נתחי סלמון

דג הסלמון הוא אחד מדגי המאכל הנפוצים ביותר בישראל בגלל טעמו המשובח והערכים התזונתיים שהוא מכיל. אצלנו בקצביית ברכת שמואל תוכלו לקנות נתחי סלמון טריים ואיכותיים, ואם אין לכם זמן להגיע לקצבייה תוכלו להזמין משלוח עד הבית.

דג הסלמון
אלתית או סלמון הוא שם כולל למספר מיני דגים המשתייכים למשפחת הסלמוניים. מקורם של דגים אלה באוקיינוס השקט ובאוקיינוס האטלנטי, אולם ניתן למצוא אותם גם בימות גדולות אחרות ובנחלים. צבעו של בשר הסלמון נע בין כתום לאדום, ומקורו בפיגמנט שבבשר הסרטנים מהם ניזון הדג.

דג הסלמון בעל ריח מעודן, מרקם בשרני ועצמות השלפות בקלות יחסית, מה שעושה אותו לחביב המטבח. פילה סלמון הוא נתח סלמון שנוקה מעור ועצמות ונוח הרבה יותר לבישול ואכילה. תוכלו לרכוש פילה סלמון קפוא או טרי, סלמון משומר בקופסת שימורים ואפילו סלמון מעושן. שימו לב שפילה סלמון טרי נחשב טעים יותר, ואם בכל זאת בחרתם לרכוש סלמון קפוא בידקו תחילה שהוא לא מעובד.

דג מאכל פופולרי ובריא
הסלמון הוא דג מאכל פופולרי מאוד, ונחשב לבריא יחסית הודות לתכולת חלבון גבוהה ורמות נמוכות של שומן. בנוסף, מכיל הסלמון רמה גבוהה של אומגה 3, שמינון מדוד שלה נחשב לבעל השפעות בריאותיות חיוביות.

מה עושים עם נתחי סלמון?
נתחי סלמון אפשר לאפות, לצלות ולבשל, ותוכלו למצוא מתכונים רבים שעושים שימוש טעים בנתחי סלמון. מתכון לדוגמה הוא נתחי סלמון מבושלים במחבת יחד עם עשבי תיבול ופטריות.

עושה חשק? למה לחכות כשאפשר להזמין עד הבית הזמן משלוח