פילה סלמון אטלנטי

סלמון טרי נחשב דג בריא ומומלץ כחלק מתזונה נכונה ואורח חיים תקין. אצלנו בקצביית ברכת שמואל תוכלו לרכוש סלמון אטלנטי פילה שלם טרי ואיכותי וליהנות משירות אישי ומקצועי.

דג סלמון
סלמון או אלתית הוא דג טורף שאורכו הממוצע 70 ס"מ, ומשקלו נע בין 7 ל-12 ק"ג. הוא נחשב לדג בריא יחסית הודות לחומצות אומגה 3 ו-6 בהן הוא עשיר, אך גם כולל כמות גבוהה יחסית של כולסטרול. הסלמון גדל באוקיינוס האטלנטי ובאוקיינוס השקט ונמצא גם בנחלים. בגלל התגברות הזיהום באוקיינוסים הידלדה אוכלוסיית הסלמון והחלו לגדל אותו גם בבריכות דגים.

פילה סלמון שלם
דג הסלמון הוא דג גדול יחסית, ופילה סלמון הוא סלמון שנוקה מעור ועצמות. בשרו נע בין וורדרד לכתום, והוא נוצר בגלל הפיגמנט שמצוי בסרטנים מהם ניזון הדג.

מה עושים עם סלמון שלם?
השימוש הנכון ביותר לסלמון שלם יהיה בתנור, כאשר כדאי לבחור בסלמון רזה במיוחד. להעשרת הטעם כדאי להוסיף עשבי תיבול, פטריות ותבלינים, כך תקבלו מנה מנצחת. אפשרות נוספת היא לחתוך את הסלמון לנתחים ולטגן אותו במחבת או לבשל בסיר עם רוטב.

בשבילי רק טרי
ניתן לקנות דג סלמון קפוא, אולם בהקפאה מאבד הדג מטעמו ומערכיו התזונתיים, לכן כדאי לרכוש דג טרי. אצלנו בקצביית ברכת שמואל תוכלו לרכוש סלמון אטלנטי פילה שלם טרי ואיכותי

עושה חשק? למה לחכות כשאפשר להזמין עד הבית הזמן משלוח