צוואר טלה

  • שימושים נפוצים: תבשילי קדרה, חמין
לא משנה עד כמה אתה טבח מוצלח, אם לא תשתמש בבשר טרי ואיכותי התבשיל פשוט לא יצליח. אחד הנתחים המומלצים להכנת תבשילי קדרה וחמין הוא צוואר טלה, ואצלנו בקצביית ברכת שמואל תוכל לקנות בשר טרי ואיכותי במגוון כשרויות, ואפילו ליהנות ממשלוח עד הבית.

מה זה צוואר טלה?
צוואר טלה הוא סוג בשר המתאים בעיקר לתבשילים המבוססים על בישול ממושך כמו תבשילי קדרה וחמין. בנוסף, ניתן לצלות את הצוואר בתנור ולהשתמש בצוואר טחון להכנת קציצות, קבב והמבורגר. היתרון הגדול של בשר הטלה הוא האפשרות להשיג אחידות גבוהה במאפייני הבשר, מה שיוצר טעם טוב ואחיד יותר.

איפה קונים צוואר טלה?
אנשים רבים בוחרים לקנות בשר בסופרמרקט, אבל הם מסתכנים בבשר לא איכותי ובתורים ארוכים. בנוסף, השירות אינו אישי ומתעלם מהצורך של הלקוח להתלבט, להתייעץ ולבחור בנחת. אצלנו בקצביית ברכת שמואל כל המוצרים מגיעים טריים ומטופלים בידי צוות מקצועי ומנוסה שישמח לסייע לכם. אם אין לכם זמן להגיע אלינו, תוכלו ליהנות ממשלוח מהיר של בשר איכותי עד דלת הבית.

4 סוגי כשרות
במדינה הקטנה שלנו אחוז גדול מהאנשים מקפידים על דיני כשרות, לכן טוב שיש קצביה שמציעה מבחר רחב של כשרויות. רבנות, הרב מחפוד, רובין ועטרה- לא משנה על איזה סוג כשרות אתם מקפידים, תוכלו לקנות אצלנו צוואר טלה בכשרות שמתאימה לכם או לאורחים שלכם.

עושה חשק? למה לחכות כשאפשר להזמין עד הבית הזמן משלוח