עוף שלם טרי

הוא גדול, מרשים ויפה וגם יוצא מצוין בתנור- אם מתחשק לכם להכין מנה מרשימה במיוחד עוף שלם יכול להיות רעיון מצוין. בקצביית ברכת שמואל, שמציעה קונספט חדשני של שירות ללא תחרות, תוכלו לרכוש עוף שלם טרי ואיכותי.

תנו לי עוף שלם
בניגוד לעוף מחולק, כרעיים וכנפיים, עוף שלם טרי נקנה מהקצב שלם בחתיכה אחת. מחירו של עוף שלם יהיה נמוך יותר ממחירו של עוף מחולק כיוון שהוא דורש פחות עבודה מהקצב, וגם אופן ההכנה שלו יהיה מעט שונה. תוכלו למצוא מתכונים רבים ברשת האינטרנט, ועל ידי מעקב אחרי ההוראות תוכלו להכין עוף מצוין.

למה דווקא עוף שלם?
עוף שלם הוא אחת המנות המשפחתיות ביותר כיוון שהוא מאחד סביבו את כלל הסועדים. לכל אחד יש את החלק האהוב עליו בעוף, ועוף שלם יאחד יחד את כל בני המשפחה לחלוקת שלל משותפת. המראה של עוף שלם אפוי בתנור מעורר תיאבון ומתאים מאוד לארוחות חגיגיות כמו סעודת ראש השנה.

בשבילי רק טרי
בתהליך ההקפאה של העוף נוצרים גושי קרח קטנטנים בתוך רקמת העוף, מה שפוגם בסופו של דבר בטעמו של העוף. בנוסף, עוף מופשר נוטה להתייבש באפייה, לכן כדאי לקנות רק עוף שלם טרי. אצלנו בקצביית ברכת שמואל תוכלו לרכוש עוף טרי איכותי, ואם אין לכם זמן להגיע לקצביה תוכלו להזמין ולחכות לעוף שיגיע עד דלת ביתכם.

עושה חשק? למה לחכות כשאפשר להזמין עד הבית הזמן משלוח