ברכת שמואל נבחרה לאחת מ10 הקצביות הטובות בירושלים

אם יש קצבייה אשר שמה נישא למרחקים בשל המוצרים הכל כך מיוחדים שבה, הרי שזו קצביית "ברכת שמואל", בניהולו של שמוליק שמסיאב, שמאפשרת להשיג מעדני בשר ברמה אחרת. החנות, הממוקמת בשכונת רמות ב', מעוצבת באופן מזמין ועל מדפיה מגוון רחב וטרי של סוגי הבשרים האפשריים וכל מה שמתלווה להכנה ולאכילת בשר, מתבלינים ורטבים בטעמים שונים שמשדרגים את הארוחה ועד לטיפים מיוחדים מבעל הבית.

"הקצבייה בעלת קונספט ייחודי שכמותו אין בארץ", אומר שמוליק, הבעלים, "הבשרים כולם טריים מאוד ומיוחדים, עם סחורה שמגיעה פעם או פעמיים ביום ולצד זה המחירים סבירים ביותר". בברכת שמואל נותנים את הדגש על האפשרות להשיג את כל סוגי הבשרים בהשגחות שונות, גם בכשרות מהודרת של הרב מחפוד והרב רובין. "אנחנו מביאים לכאן משהו שונה שלא תמצאו אותו בשום מקום אחר, כמו למשל אנטריקוט עם העצם משובח במינו, שעובר יישון במשך חודש עד חודשיים, וגם הם נמכרים בכשרות מהודרת. אין כזה דבר בשום מקום אחר בירושלים ואני ממליץ מאוד לטעום אותם".

ייחודיות נוספת בחנות היא המוצרים הנלווים לבשר. כאן תוכלו למצוא את כל מגוון הרטבים המתאימים לבשר ומיובאים מרחבי העולם, סוגי תבלינים מיוחדים ואפילו תבלינים אורגניים שמבוקשים מאוד, סלטים וקפואים, נקניקים מיוחדים ואיכותיים בסטנדרט הגבוה ביותר עם המחיר המתאים לכל כיס. תצוגה מרשימה של חלונות ראווה המציגים את מלאי המקררים, נפתחת לעיני הלקוחות גם בחלקה האחורי של החנות, כך שניתן לראות ולהתרשם מהניקיון השורר כאן, וכפי ששמוליק נוהג לומר "כל מה שאתם רואים מאחור, הוא גם מה שאנו מביאים מהפרונט".

תחת המוטו "ניקיון, שירות ואיכות" מנהל שמוליק את הקצבייה ביד רמה ובמקצועיות: "מי שנכנס אלינו פעם אחת, כבר לא ילך לשום מקום אחר. אנחנו פונים לכולם, למי שמחפש כשרויות גבוהות, מי שמעוניין בסחורה טובה ומיוחדת, ומי שמעדיף מבצעים מצוינים, אנחנו משתדלים להיות חלק מהעם".

קישור לכתבה המלאה

עושה חשק? למה לחכות כשאפשר להזמין עד הבית הזמן משלוח